Peeling ziołowy Jadwiga

Peeling ziołowy Jadwiga

Peeling ziołowy Jadwiga

Patent mgr Jadwigi Użyczyn to zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach roślinnych pochodzenia krajowego. Jest to zabieg bezpieczny, nie powodujący uczuleń ani blizn. Nie powoduje złuszczania poniżej warstwy podstawnej naskórka. Jest przeznaczony do skóry twarzy i ciała. Zaletami tego peelingu są : wszechstronność oraz bardzo konkurencyjna cena w porównaniu z innymi peelingami.

Zabieg powoduje wygładzanie skóry ze zmianami typowymi dla cery tłustej i trądzikowej, leczy trądzik, likwiduje zmiany potrądzikowe, zmniejsza pory skóry, blizny, przebarwienia, rozstępy skórne, wygładza zmarszczki, likwiduje nadmierne zrogowacenie naskórka. Skóra staje się mniej tłusta, matowa, wypryski ropne podsychają i ustępują, nacieki wchłaniają się, zaskórniki znikają. Odmładza skórę poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg ten składa się z dwóch faz wykonywanych w pewnym odstępie czasu. Wiąże się to z dwiema wizytami u kosmetyczki - pierwsza to zabieg złuszczania, druga - usunięcie resztek naskórka (dołuszczanie).

Na trzy dni przed zabiegiem konieczne jest mechaniczne oczyszczanie skóry.

Przeciwskazania do zabiegu:

Infekcyjne choroby skóry ostre i przewlekłe

Wirusowe, czyli opryszczka nawracająca, brodawki płaskie i pospolite

Grzybice

Znamiona barwnikowe skóry

Nowotwory skóry i rogowacenia starcze

Trądzik różowaty

Skóra bardzo wrażliwa i alergiczna

Seria zabiegów peelingu ziołowego Jadwiga:

Przy cerze trądzikowej wykonujemy 4 do 12 zabiegów w miesięcznych odstępach. W przypadku skóry dojrzałej w celu odmłodzenia 1 lub 2 razy do roku (wiosną i jesienią) jako lifting biologiczny.

Po zabiegu:

Po zabiegu peeling ziołowy Jadwiga

W kilku pierwszych dniach po zabiegu należy unikać temperatury poniżej 5oC, natomiast przez 1 miesiąc po zabiegu unikać słońca i nie korzystać z solarium. U klientek, które po raz pierwszy poddają się zabiegowi, wykonuje się go powierzchownie.

Preparat wychodzące w skład programu poddano szczegółowym badaniom aplikacyjnym i dermatologicznym pod nadzorem prof. dr hab. Jerzego Bowszyca z Kliniki i Katedry Dermatologicznej AM W Poznaniu. Były testowane przez wiele lat w wybranych gabinetach kosmetycznych. Powstał program w pełni bezpieczny i spełniający oczekiwania kosmetyczek i pacjentów, który stosujemy z powodzeniem od wielu lat. POLSKI PEELING ZIOŁOWY został nagrodzony na targach krajowych Złotym Medalem.

Cena: 200 zł 2 wizyty